Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné.

S.A.de. Exupéry

Robbie Williams v Praze

1. května 2014 v 22:19 |  Já mé druhé já a Blog
Jak dopadl koncert Robiieho Williamse v Praze? No jak jinak než parádně!! Ty zážitky si ponesu po celý život a že byly pořádné zážitky. Sice se nám protáhl začátek a do O2 Arény pouštěli se spožděním, řekla bych, že bylo vyprodáno.

Bez suvenýru by to nešlo


Jen co jsem vlezla dovnitř, odebrala jsem se k obchodu se suvenýry. Bylo tam samosebou plno lidí, ale když máváte penězi nad hlavou, každý prodejce si vás hned všimne :-D. Po úspěšné taktice jsem si chtěla něco vybrat, avšak já - jakožto chudý student :-P jsem si toho tam moc dovolit nemohla. Bylo to sakra předražené! Nakonec jsem si koupila, jako památku na tento nádherný večer, náramek s nápisem turné :-)

Celá šťatná jsem se svým bráchou, který mi dělal celý večer ochranku, řidiče i společníka zároveň :-P šla hledat kudy tudy dovnitř. Opět velká fronta lidí a čekání ve vydýchaném vzduchu, ale i přesto, že jsme se dovnitra O2 belhali jako tučňáci, jsme se úsěšně dostali na místo.

První dojem


,, WOW, tý vogooooo, páni,, no paráda, paráda! Byla jsem poprvé v O2 Aréně a dojmy byly parádní. Robbie měl připravenou krásnou fialovou oponu a hrála mu tam swingová hudba, která nám zpříjemnila čekání. 40 minut jsme to s bráchou museli vydržet, ale bylo to to nejpřjemnější čekání v životě, to mi věřte :-P

Je to tady


Úvodní slova, která zněla anglicky ,,Ladies and gentlemen,, a už se ve mě vzbuzovala silná euforie a mrazivost zároveň. Náhle jsem přes dalších x stojících lidí nic neviděla. Lidi začali křičet, tleskat a natáčet ho. Můj hrdina se objevil na pódiu a ihned spustil první píseň. Neviděla jsem ho, ale slyšela a pro začátek mi to opravdu stačilo. Pak přišel blíž ke mě. Viděla jsem ho! Neuvěřitelný, nepopsatelný, co jsem cítila. Byla jsem tak šťastná až jsem neměla slov a jen jsem tupě na něj čučela :-) Nevěřila bych, že někdy se mi toto přihodí, že budu tak dojatá. Pak to jelo ráz na ráz a já si už jen užívala jeho nádherného hlasu, jeho atraktivních pohybů a výrazů v obličeji. Byl to mazec.

Přestávka a další show


Po dvacetiminutové přestávce rozbalil další část své úžasně připravené show. Měl výborné efekty i kulisy, ale především tanečníky či zpěvačky, které ho doprovázeli celý večer. Jediné, co jsem si přála kdy slyšet přímo od něj, byla jeho proslulá píseň Angels a tu mi také na závěr zazpíval. Unešená a plná zážitků jsem odcházela z O2 Arény, kde již bylo opět plno lidí.

Cesta domů autem zpět do HK byla trošku dlouhá, ale příjemná, protože v rádiu Libor Bouček mluvil právě o Robbiem W. a jeho odehraném koncertu. Pouštěl posluchačům jeho písně a lidé, co byli na koncertě, volali právě do éteru a vyprávěli o svých dojmech. A můj dojem v podstatě už znáte :-) Až můj hrdina zase někdy navštíví Česko bez váhání jedu znova, i kdyby na chleba nebylo :-)


 


Komentáře

1 Limonáda . • Blowme.blog.cz Limonáda . • Blowme.blog.cz | Web | 1. května 2014 v 22:24 | Reagovat

super, hned bych šla na jeho koncert ! :-)

2 goffy28 goffy28 | 1. května 2014 v 22:28 | Reagovat

já věřím, že ještě někdy přijede :-P

3 WaReZ WaReZ | 18. května 2014 v 15:09 | Reagovat

Jak ty rikas, jednoznacne peckovni koncik a frajer RW ! 8-)

4 RunRunRun RunRunRun | 3. června 2014 v 13:41 | Reagovat

tam jsem chybel ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama