Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné.

S.A.de. Exupéry

Červen 2013

Vypsaná Fixa - Čtyři slunce

11. června 2013 v 21:40 Písničky

Nemůže jít vždycky všechno.. Ale pak svitne naděje a přejde to ;-)


Jak správně napsat Motivační dopis2

9. června 2013 v 16:32 Vše do školy
Motivační dopis

Takko Fashion s.r.o.
Čechyňská 23 365
602 00 Brno
Česká republika
V Hradci Králové 28. února 2013


Vážená paní Brodská,

Jak správně napsat Motivační dopis

9. června 2013 v 16:32 Vše do školy
Hodně lidem, kteří shání nové zaměstnání, dělá problém napsat správný motivační dopis. Každý chce udělat co nejlepší první dojem. S tímto problémem vám mohu pomoci. Zde je menší příklad toho, jak odpovědět za pomocí motivačního dopisu.


Inzerát na webových stránkách

TAKKO FASHION, s.r.o.
Firma TAKKO, úspěšný mezinárodní obchodní řetězec se sortimentem módního oblečení, hledá pro svoje zavedenou prodejnu v Hradci Králové- EURO CENTER

šikovnou prodavačku, šikovného prodavače s možností profesního růstu

Požadujeme:
- spolehlivost a pracovitost
- komunikativnost a vztah k zákazníkovi
- obchodního ducha
- vztah k módnímu oblečení
- ochotu a schopnost učit se a růst v rámci firemní organizace
- zkušenosti ve VISUAL MERCHANDISINGu vítány


Líčení: Trosky

9. června 2013 v 16:23 Vše do školy
Díky bohu, škola pomalu ale jistě už končí! Ale za tento rok se mi naskládalo v počítači takových zbytečností až jsem si řekla, že to hodím sem. Kdo ví, třeba to někomu pomůže i když.... Falšovat se nemá, takže si svoje líčení vymyslete sami :-D viz: Má vlastní práce aneb: Líčení na téma Trosky.

Líčení
Vždy, když jsem smutná nebo mé srdce něco tíží, musím vás vidět. Nikdy se mi neztratíte a z dálky mě už vítáte. Jste dominantní Trosky, které si stále zachovají svoji tvář ať je horko nebo zima. Naleznu vás tam, kde je krajina nejtišší, na vrcholu v hustém lese v té nejkrásnější malebné oblasti Českého ráje, který se stal ostrůvkem klidu a pohody.
Louky a kopce mi v závanu svěžího větru našeptávají, že k vám vede strmá cesta plná strastí, ale já se nikdy nebojím. Však jen spatřit vás zblízka je ohromný zážitek. Jste zachovalé kamenné Trosky. Jediné pýchy v tomto pohádkovém kraji. Závidím vám váš nádherný výhled na tu krajinu. Na Lužické a Jizerské hory, Krkonoše či Prahu.
Nezapomenutelnou chvílí je západ slunce. Tím, jak jste vysoké, mám pocit, že jsem ke slunci blíž a mohu se ho dotknout. Můj smutek proměníte za štěstí a úsměv na tváři. Jsem ráda, že ani večer, kdy jste skvostně osvícené, nejste sami.
Vy mé Trosky! Jste na první pohled vážné až zastrašující v jádru však máte, jako každá památka, svoji znamenitost a důstojnost. Zachovejte si tyto vlastnosti.

Smrtka ;o)

9. června 2013 v 16:09 Já mé druhé já a Blog
Pracně jsem si udělala kosu, sehnala masku a obarvila chemický plášť ze základky :-D a byla smrtka na poslední zvonění jak vyšitá :-P


Naušnice Bob a Bobek

9. června 2013 v 16:06 Já mé druhé já a Blog
Na objednání jsem dostala od šikovné holčiny naušnice Boba a Bobka. Nejsou k sežrání? Jsou pýchou mé sbírky :-)


Poslední zvonění

9. června 2013 v 15:59 Já mé druhé já a Blog
Naše společná fotečka z posledního zvonění. Hledejte magora, který se vydal v neskutečným vedru za smrtku.. Ten blázen jsem já :-D


Dárek pro Stáňu - Linkini

9. června 2013 v 15:55 Já mé druhé já a Blog
Korálkování pokračuje.. Máte rádi Linkiny? Já docela ano a tento náramek jsem udělala k svátku Stáně, která je má ráda taky. Tak dnes nezapomeňte Stanislavám popřát ;-)


Reallyshow HK 2013

9. června 2013 v 15:50
Byla jsem letost poprvé na takové akci, ale líbilo se mi tam :-) . Nedalo mi to a o tu krásu, kterou jsem dnes mohla vidět, se s vámi musím podělit :-)