Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné.

S.A.de. Exupéry

Červen 2012

Korálkování - naušnice

28. června 2012 v 15:00 Já mé druhé já a Blog
Další chvilka s korálkama. Tentokrát sada hroznů, ke které ještě chybí dodělat náramek a prstýnek, který by měl být stejného stylu - tmavě modré perly.

Další modro-červené naušničky byly jen pokus, který se (musím zaklepat) povedl =P . Jsou sice menší ale pokusím se potom o větší ;-)Druhé naušnice


Ájina - sloh (zase škola :-/ )

18. června 2012 v 19:54 Vše do školy
Napadlo mě, že bych sem mohla dát i něco do školy, i když, díky bohu, ta škola pomalu končí =P.
Na Ájinu ( ve třeťáku ) jsme měli vytvořit sloh na TÉMA: WALKING IN THE RAIN ... sloh se bodoval 10 body MAX a já jsem dostala 9,5bodu.. takže myslím, že dobrý né Smějící se ?Walking in the rain by Tereza Krupičková.

My friend Thomas and I wanted going to the cinema on Saturday in the evening. He suggested a little trip for the whole day. First we went to the Museum of History. There were old cars and planes or motorbikes. It was a beautiful and amazing, because I love old things and he loves cars and a nice girls. I was surprised, that he has paid admission. Then he invited me to the candy store. He said me. ,, Do you want to taste the ice cream sundae with strawberry and whipping cream? ". I said yes, because a I like to eat sweets. I could not believe my eyes. Thomas was kind, generous, funny and polite. I liked it. We talked, paid the bill and we went to the cinema for a romantic comedy. When we went to home, it started to rain. We hadn´t umbrella. He wanted to walk in the rain, because he loves rain. He is romantic and he believe to love at first sight. I like walking in the rain too. Thomas was amazing. walk was like a romantic movie. We were completely wet, but Thomas grabbed my hand. He asked me. Do you love me?Can I be your boyfriend?
INCREDIBLE!! Thomas is so romantic. I said YES!

I was very happy, that the end of the trip was wonderful as in fairy tale.

Modrá růže

18. června 2012 v 19:29 Má tvorba - photography
Ke dni Matek jsme s bráchou darovali modrou růži. Její barva byla vážně nádherná :-)


Další úprava fotek

18. června 2012 v 19:13 Má tvorba - photography

Před tím:

PO změně


Květiny - photo =o)

18. června 2012 v 19:10 Má tvorba - photography
Hrátky s fotkama opět přicházej =P
Na balkóně si mamina pěstuje nádherný kytičky, a že v tomto krásným počasí vážně rostou. Zkrátka, i v bytovce se dají pěstovat krásné květiny :-) Fotečka PŘED úpravou a PO úpravě..

PO úpravě


Znáte vibrační sluchátka?

5. června 2012 v 22:13 Zajímavost měsíce
Přiznám se nikdy jsem se s tímto pojmem nesetkala! A protože sluchátka s vibracemi jsou docela drahý, tak se ani nedivím proč :-D Ale chtěla jsem si pořídit k počítači, hlavně kvůli písničkám, nový velký sluchátka. A stále mě brácha domlouval, ať si pořídim sluchátka s vibracemi. Odsuzovala jsem nějaký vibrace, vůbec by mě nenapadlo k čemu je to dobrý. Ale!!

Pokud si pořizujete nový sluchátka opravdu doporučuji s vibracemi! Pokud jste milovník hudby a parádního prožitku zvuku jsou pro vás ty pravý! Já si koupila tyto: http://sluchatka.heureka.cz/canyon-cnr-hs3/#buy-there
Je pravdou, že když máte sluchátka na sobě, nevnímáte okolí kolem sebe. Pro někoho problém pro někoho totální paráda, protože má pocit, že je pánem svého klidu ;-)


A pokud je už doma máte a také si libujete nad parádním zvukem, tak si pusťte tohle, protože to je pro vibrační sluchátka síla =P !