Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné.

S.A.de. Exupéry

Tenkrát na východě + Rytíři ze Šanghaje - foto.

12. září 2008 v 19:49 | Skipy |  TýDeN s CeLebritou
http://gonet.cz/~tri65dnigalerie/porad/600/f/fc2d26ac78a250da6f6c295c076ff81f.jpg

http://www.houser.cz/picture/instance_2/53650_2.jpghttp://www.houser.cz/picture/instance_2/53648_2.jpg

Jackie Chan

Jackie Chan

Jackie Chan

Jackie Chan

Jackie Chan

Jackie Chan

Jackie Chan

Jackie Chan
Jackie Chan

Tenkrát na východě

Chon Wang by rád prokázal své hrdinství a stal se slavným členem čínské císařské gardy. Jeho příležitost přijde ve chvíli, kdy je unesena princezna Pei Pei, a Chon se musí vydat do daleké Ameriky, aby ji našel a zachránil. Drsným světem Divokého západu je překvapen, ale jeho bojová umění mu pomohou si zachránit život. Když pak potká svérázného pistolníka-podvodníka Roye O'Bannona, získává tolik potřebného parťáka pro svou záchrannou misi.
Westernová komedie Toma Deye (Showtime) se pokouší skloubit westernový žánr s asijským bojovým uměním. Snímek paroduje westernové i akční snímky, najdeme v něm řadu popkulturních odkazů a především skvělé herce v hlavních rolích.
Na jedné straně je tu slavný komik Owen Wilson, na straně druhé jedna z největších asijských hvězd akčních komedií Jackie Chan se svým osobitým bojovým stylem. Film slavil v kinech slušný úspěch, a tak se o tři roky později dočkal volného pokračování s názvem Rytíři ze Šanghaje.

Rytíři ze Šanghaje

Poté, co v komedii Tenkrát na východě zkrotili Divoký západ, jsou Chon Wang (Jackie Chan) a Roy O'Bannon (Owen Wilson) zpět v akci. Tentokrát si vyřizují účty v prostředí civilizovaného Londýna. Když se Wangův odloučený otec stane obětí záhadné vraždy, vydávají se Wang a Roy v jeho stopách do Anglie s vidinou spravedlivé odplaty. Wangova sestra Lin (Fann Wong) má stejný nápad a při svém pátrání odhalí celosvětovou konspiraci, která má vyústit ve vyvraždění celé královské rodiny - téměř nikdo jí však nevěří. Wang, který musí pomstít svého otce a zároveň udržovat romanticky založeného Roye co nejdále od své atraktivní sestry, zatím s pomocí ochotného inspektora Scotland Yardu (Thomas Fischer) a desetiletého pouličního dareby (Aaron Johnson) obrací život ve viktoriánské Anglii naruby. Na dvojici hrdinů čeká v Británii spousta humorných eskapád a bláznivých dobrodružství.


http://www.nova.cz/Nova/archive/images/6603-440x248-e44049.T1174310725.jpg

http://www.techno.cz/misc/images/2003/shanghai_knights06.jpghttp://www.houser.cz/picture/instance_2/62124_2.jpg

http://tiscali.cz/ente/images/5/8/9/1/589193.jpg
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama