Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné.

S.A.de. Exupéry

Září 2008

Nejmenší muž a žena s největšíma nohama :D

19. září 2008 v 17:36 | Skipy |  Zajímavost měsíce
A tento článek jste mohli náhodou vidět myslím že to bylo včera v Televizních Novinách..
http://img.magazin.cz/img/img/3fec308cb65f.jpghttp://img.magazin.cz/img/img/86d7741b483a.jpg
Nejmenší muž mezi nejdelšíma nohama

Jackie - videa

17. září 2008 v 14:02 | Skipy |  TýDeN s CeLebritou
Toto je jedna z reklam ve kterých on účinkoval


Křižovatka smrti


Legenda o opilém mistrovi


Různé scény

Návštěvnost - 8.9 - 14.9.

17. září 2008 v 13:18 | Skipy |  SMS + náštěvnost

Návštěvnost za minulý týden (8.9. 2008 - 14.9. 2008) je:

Pondělí: 80
Úterý: 100
Středa: 116
Čtvrtek: 116
Pátek: 136
Sobota: 117
Neděle: 80

Celkem 745


Životopis - Jackie

12. září 2008 v 20:06 | Skipy |  TýDeN s CeLebritou
Jackie se narodil v Hongkongu ve spíše chudší rodině a už od mala se rád pral. Jeho otec byl kuchař a matka služebná francouzského konzula. Když bylo Jackiemu sedm let tak jeho otec získal práci v Austrálii a Jackieho na deset let přihlásili do Čínské dramatické akademie. Tamní poměry byly dost drsné a používaly se tam i tělesné tresty, ovšem akademii Jackie také vděčí za svoje akrobatické kousky, bojové umění a mimo jiné třeba i zpěv.
Po dokončení školy se Jackie začal živit jako kaskadér a spolupracoval i s Brucem Lee. Ze začátku herecké kariéry se Jackiemu moc nedařilo, ale když vsadil na svůj komediální potenciál a s Yuen Woo-Pingem natočil dnes již kultovního DRUNKEN MASTERA vše se v dobré obrátilo. DRUNKEN MASTER se dočkal i výborného pokračování. Jackie dál hrál v různých filmech a po čase si vyzkoušel i režii, jeho asi nejnabušenější režijní pecka je POLICE STORY, které se opět dočkalo i výborných sequelů.
Další změnu v kariéře zaznamenal v Holywoodu kde prorazil s filmem RACHOT V BRONXU a na tento úspěch navázal například KŘIŽOVATKOU SMRTI nebo TENKRÁT NA VÝCHODĚ. Po pár neúspěších např. TUXEDO se rozhodl vrátit do Hongkongu a navázat na svojí nejúspěšnější sérii Police Story filmem NEW POLICE STORY, který má kladné ohlasy.
Jackieho filmy se vyznačují extrémními kaskadérskými kousky, které dělá vždy sám a už mnohokrát se zranil. V životě měl zlomenou většinu kostí v těle a od BOŽSKÉ RELIKVIE má i díru v lebce. Proto kvůli postupujícímu věku (přece jenom je ročník 1954) se velice pomalu ale jistě začíná loučit s hereckou kariérou a chce se věnovat hlavně produkci. Za svůj život to Jackie Chan v pomyslném žebříčku neporazitelných kung fu mlátiček dotáhl na legendární status a v tom, že do těchto filmů vnesl komediální prvky je jedinečný.
Zdroj: autogramy.kvalitne.cz

Tenkrát na východě + Rytíři ze Šanghaje - foto.

12. září 2008 v 19:49 | Skipy |  TýDeN s CeLebritou
http://gonet.cz/~tri65dnigalerie/porad/600/f/fc2d26ac78a250da6f6c295c076ff81f.jpg

http://www.houser.cz/picture/instance_2/53650_2.jpghttp://www.houser.cz/picture/instance_2/53648_2.jpg

Jackie Chan

Jackie Chan

Jackie Chan

Jackie Chan

Jackie Chan

Jackie Chan

Jackie Chan

Jackie Chan
Jackie Chan

Tenkrát na východě

Chon Wang by rád prokázal své hrdinství a stal se slavným členem čínské císařské gardy. Jeho příležitost přijde ve chvíli, kdy je unesena princezna Pei Pei, a Chon se musí vydat do daleké Ameriky, aby ji našel a zachránil. Drsným světem Divokého západu je překvapen, ale jeho bojová umění mu pomohou si zachránit život. Když pak potká svérázného pistolníka-podvodníka Roye O'Bannona, získává tolik potřebného parťáka pro svou záchrannou misi.
Westernová komedie Toma Deye (Showtime) se pokouší skloubit westernový žánr s asijským bojovým uměním. Snímek paroduje westernové i akční snímky, najdeme v něm řadu popkulturních odkazů a především skvělé herce v hlavních rolích.
Na jedné straně je tu slavný komik Owen Wilson, na straně druhé jedna z největších asijských hvězd akčních komedií Jackie Chan se svým osobitým bojovým stylem. Film slavil v kinech slušný úspěch, a tak se o tři roky později dočkal volného pokračování s názvem Rytíři ze Šanghaje.

Rytíři ze Šanghaje

Poté, co v komedii Tenkrát na východě zkrotili Divoký západ, jsou Chon Wang (Jackie Chan) a Roy O'Bannon (Owen Wilson) zpět v akci. Tentokrát si vyřizují účty v prostředí civilizovaného Londýna. Když se Wangův odloučený otec stane obětí záhadné vraždy, vydávají se Wang a Roy v jeho stopách do Anglie s vidinou spravedlivé odplaty. Wangova sestra Lin (Fann Wong) má stejný nápad a při svém pátrání odhalí celosvětovou konspiraci, která má vyústit ve vyvraždění celé královské rodiny - téměř nikdo jí však nevěří. Wang, který musí pomstít svého otce a zároveň udržovat romanticky založeného Roye co nejdále od své atraktivní sestry, zatím s pomocí ochotného inspektora Scotland Yardu (Thomas Fischer) a desetiletého pouličního dareby (Aaron Johnson) obrací život ve viktoriánské Anglii naruby. Na dvojici hrdinů čeká v Británii spousta humorných eskapád a bláznivých dobrodružství.


http://www.nova.cz/Nova/archive/images/6603-440x248-e44049.T1174310725.jpg

http://www.techno.cz/misc/images/2003/shanghai_knights06.jpghttp://www.houser.cz/picture/instance_2/62124_2.jpg

http://tiscali.cz/ente/images/5/8/9/1/589193.jpg

Týden s Jackie Chanem

12. září 2008 v 19:23 | Skipy |  TýDeN s CeLebritou
Takže dlouho sem tu přes ty Prázky moc článků nedala tak sem se rozhodla , že teďkon udělám
  • JACKIE CHAN


http://blog.sanriotown.com/mufflednoise:mymelody.com/files/2007/10/jackie-chan.jpg


Na stojáka - Slušný video ( né pro citlivé uši) :D

11. září 2008 v 20:04 | Skipy |  Zajímavost měsíce

Ahoj toto video je Srandovní ale jen ho poslouchat

!!VAROVÁNÍ!! TOTO VIDEO NENÍÍ PRO CITLIVÉ UŠI NEBO DĚTI..

je totiž trochu od poloviny trochu sprosté myslím tím, že se tam říkají sprostá slova (takže jestli je v místnosti s vámi ještě někdo tak radši na sluchátka)