Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné.

S.A.de. Exupéry

Robbie

4. září 2007 v 14:16 | Skypi |  TýDeN s CeLebritou

Na koncertech


Obrázek “http://tag.robbiewilliams.com/mall/artondemand2/customerimages/large/L_PD-ROBWIL0115-LR.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
↓↓------a z blízka------ ↓↓
Robbie Williams

Strašpytel Robbie?!

"Když mi bylo 14, stanoval jsem s přáteli pod jedním starým zámkem ve Skotsku. Ve stínu zámku jsme si s kámoši vyprávěli srašidelné historky a pak jsme postupně usínali. Najednou jsem měl takový divný pocit, jakoby ve stanu byl ještě někdo! Že by strašidlo..? Vykřikl jsem do tmy hrůzou a bleskově jsem si stoupl - jenomže jsem při tom vytrhl kolíky kotvení stanu, takže ten se na nás celý zřítil... Pro kámoše jsem se tak stal terčem posměchu a dávali mi sežrat až do konce pobytu, jakej jsem strašpytel. Dodnes jsem ovšem přesvědčený, že ten duch tam byl!

Čí je tedy ten balíček?

Bývalí milenci Robbie Williams a Rachel Hunter se ocitli v centru pozornosti kvůli trapnému omylu v jednom klenotnictví. Robbie i Rachel si zapůjčili šperky. Místo toto ale našli v balíčku něco úplně jiného. Robbie měl dostat malý diamantový přívěšek, který si chtěl vzít na jednu přehlídku. Jeho přívěsek ale dostala Rachel a jí objednaný mohutný šperk zase Robbie. Majitel klenotnictví je napodruhé odeslal konečně na správnou cestu.

Pěkně vypečený blafák

"Jednou jsem vlezl v Tokiu do hotelového výtahu, kde bylo pár holek a volaly na mě: ´Lobbie, Lobbie!´ (pozn. Lobbie = recepce). Myslel jsem, že neví jak se dostat dolů k recepci, tak jsem jim řekl ať jedou se mnou. Najednou se na mě vrhly a třicet pater mě objímaly a pusinkovaly. Pak mi došlo, že volaly moje jméno. To bylo fakt hustý!"Tapetka
Robbie Williams


http://img.osobnosti.cz/foto_original/12/47/75/124775-767e1.jpg
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama